UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W centrum to jak by czas się 20 lat temu zatrzymał. Ludzie jeżdżą na peryferia bo tam nowością, nowsza technologią oraz dostępem do dobrych markowych sklepów zalatuje.
Tak jest
W centrum to jak by czas się 20 lat temu zatrzymał. Ludzie jeżdżą na peryferia bo tam nowością, nowsza technologią oraz dostępem do dobrych markowych sklepów zalatuje.
Tak jest