UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie tam gdzie było za.. jest wiecej życia oraz większy ruch jak w tym waszym centrum. W centrum nic nie ma. O starówce juz nawet nie wspomnę

Bez kitu

Anuluj