UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie tam gdzie było za.. jest wiecej życia oraz większy ruch jak w tym waszym centrum. W centrum nic nie ma. O starówce juz nawet nie wspomnę
Bez kitu
Dokładnie tam gdzie było za.. jest wiecej życia oraz większy ruch jak w tym waszym centrum. W centrum nic nie ma. O starówce juz nawet nie wspomnę
Bez kitu