UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@@zz3@ww45 - Geniuszu, powinieneś zostać prezesem NBP wtedy by się żyło łatwiej, mieszkania byłyby tanie i wszyscy byliby zadowoleni.

Alejaja

Anuluj