UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@@zz3@ww45 - Geniuszu, powinieneś zostać prezesem NBP wtedy by się żyło łatwiej, mieszkania byłyby tanie i wszyscy byliby zadowoleni.
Alejaja
@@zz3@ww45 - Geniuszu, powinieneś zostać prezesem NBP wtedy by się żyło łatwiej, mieszkania byłyby tanie i wszyscy byliby zadowoleni.
Alejaja