UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kilkanaście lat temu wszystko było tańsze, bezrobocie na poziomie 20% osób w wieku produkcyjnym, zarobki w wysokości około 2000 na czarnucha, mniejszy popyt jak teraz. Dzisiaj gdzie nie pójdziesz do sklepu i o każdej godzinie pracy sklepu pełno klientów, a ludzie jęczą jak jest źle, chyba zapomnieliście jak wygląda bieda. Dzisiaj na samego pracownika trzeba wydać minimum 5000 brutto miesięcznie, Ukraińcy pracują na legalu, materiały poszły w górę, ziemia poszła w górę a Wy chcielibyście by mieszkania były po 3000 za m2.