UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Znowu daremne, władze elbląskiego ratusza utylizują pieniądze POdatników na zachcianki i życzenia pazernego, aspołecznego patodewelopera, który najpierw drogę rozjeździł i dzielnicę ciężarówkami i sprzętem zdewastował, a teraz weź mu ją POdatniku na nowo wybuduj, bo tak sobie chciwe panisko zamarzyło. A gonić to pasożytnicze, żerujące na organizmie społecznym tałatajstwo gdzie pieprz rośnie, ino kija nie żałować! POdobnie jak bumelantów z ratusza, którzy na takie "deale"się godzą. PS. Redakcja mogłaby podawać nazwy firm i nazwiska tych patodeweloperskich szkodników, którzy za zniszczenia infrastruktury miejskiej są odPOwiedzialni - żeby wszyscy wiedzieli których patologicznych chciwców a aspołecznych "przedsiembiorcuf"unikać, bojkotować i szkody ich wyrządzone społeczeństwu swoją neoliberalną chciwością nagłaśniać. #TaxTheRich!
RobertKoliński