Wybrany wątek opinii
czemu znowu wniosek ???? Macie pieniązki na 2 wiceprezydentów podwyzki dla prezydenta i radnych co w domu siedza i przez kamerki dyskutują(nie powinna byc dieta gdy nie jestes obecny fizycznie na posiedzeniu rady)!!!!!
2 Wicerpezydentó i podwyzki wiec kasa jest, zmniejszyc dla dobra mieszkanców swoje dochody i będzie
Do moderacji
Odpowiedz
34
30
@alex12@ - Jaka jest różnica miedzy dyskutowaniem przy stole, a na kamerce? Powiesz co innego przy stole ? :D
Do moderacji
Odpowiedz
13
6
@alex12@ - Ważniejsze są pomniki,
Do moderacji
Odpowiedz
5
1