Wybrany wątek opinii

czemu znowu wniosek ???? Macie pieniązki na 2 wiceprezydentów podwyzki dla prezydenta i radnych co w domu siedza i przez kamerki dyskutują(nie powinna byc dieta gdy nie jestes obecny fizycznie na posiedzeniu rady)!!!!! 2 Wicerpezydentó i podwyzki wiec kasa jest, zmniejszyc dla dobra mieszkanców swoje dochody i będzie
alex12@ (2022.02.15)
@alex12@ - Jaka jest różnica miedzy dyskutowaniem przy stole, a na kamerce? Powiesz co innego przy stole ? :D
HvK (2022.02.15)
@alex12@ - Ważniejsze są pomniki,
zbychu (2022.02.15)
Powrót do komentarzy