Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
3
10
@RobertKoliński - Kija to nie żałowali robotnicy gdy was towarzysze grali bo mieli dość waszych pomysłów i waszego terroru zatem towarzyszu na nic wasze ujadanie do koryta nie powrócicie a Ty napewno do ratusza nie wejdziesz. A notabene wy towarzyszu teraz jesteście w pracy tak? I jak na prawdziwego komuniste przystało okradacie tego swojego kapitalistycznego chciwego pracodawcę z czasu pracy który powinniście poświęcić na pracę to siedzicie i piszecie te bzdury przez całe 8 godz czy pracodawcą toleruje takie zachowanie i nadal wam ten chciwy kapitaluch płaci?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1