UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego WIEZOWĄ najpierw nie wyremontują? Ta ulica szpeci od 30 lat i jest najbardziej zapuszczona na Starym Miescie!
PYTANIE
A dlaczego WIEZOWĄ najpierw nie wyremontują? Ta ulica szpeci od 30 lat i jest najbardziej zapuszczona na Starym Miescie!
PYTANIE