UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego WIEZOWĄ najpierw nie wyremontują? Ta ulica szpeci od 30 lat i jest najbardziej zapuszczona na Starym Miescie!

PYTANIE

Anuluj