A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LucynaŁupina - Będzie. Koszty utrzymania będą wysokie. Samo pogłębianie to syzyfowa praca, dno zalewu to nagromadzone przez setki lat nanosy.
Tu nie ma kanalu tylko rzeka
Hop pisowskienieroby za łopaty i do dzieła, pokażcie wreszcie ten wasz lokalny patriotyzm, > Ja, ten z gorszego sortu już się wykazałem płacąc podatki z których powstała ta fanaberia. Grubarczyk chyba na plecach będzie te okręty wnosił do portu bo do terminu zostało pół roku. Zastanawia jedno - jak z tych 800 milionów mogło się zrobić 5 miliardów???? Ktoś nieźle kasę przytulił.
@Art :)- no i fajnie zamiast dyżurów pod MOPS nieroby będą dyżurować na zalewie z cedzakami.
To są inwestycje dla pisiorów i ich rodzin a nie dla Kowalskiego. Przewala sie kasę na prawo i lewo tak jak z CPK po kilkaset tysiecy na miesiąc do kieszeni pisowców. Po to sie to robi i nic poza tym.
@LucynaŁupina - To oczywiste, to są artykuły zarówno całkowicie nierzetelne merytorycznie a dodatkowo inspirowane przez wiadome siły które cieszą się z każdego naszego potknięcia a nawet kibicujące tym którzy nam te nogi w brudny sposób podkładają.
@Art:) - Tak, każdy pamięta te autostrady. Jednak ciekawa jestem jak to merytorycznie rozwiązali.
Jest jak zwykle w Osztynie buduja całe nowe linie tramwajowe nowe wagony a u nas brak kasy na szyny i podkłady tak samo Szczecin co roku bagruje swój kanał do morza długość 67 km wala do 14m a u nas brak kasy na 10 jaki pan taki kram a radni pomału już się od nieróbstwa nie mieszczą w futryny drzwi brawo
Dlaczego chińska oferta nie została wzięta pod uwagę?
@RobertKoliński - Nie jest już dla nikogo tajemnicą, że "pan"Koliński swoimi permanentnymi komentarzami na każdy temat usiłuje udowodnić jaki to on jest mądry i niezbędny. Zapamiętajcie Państwo to nazwisko i nie oddajcie głosu w żadnych wyborach na trutnia !