UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hop pisowskienieroby za łopaty i do dzieła, pokażcie wreszcie ten wasz lokalny patriotyzm, > Ja, ten z gorszego sortu już się wykazałem płacąc podatki z których powstała ta fanaberia. Grubarczyk chyba na plecach będzie te okręty wnosił do portu bo do terminu zostało pół roku. Zastanawia jedno - jak z tych 800 milionów mogło się zrobić 5 miliardów???? Ktoś nieźle kasę przytulił.
.,.