A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LucynaŁupina - Dlaczego bo była za tania. Bo ktoś od Was nie przytulił koperty. Ot cała filozofia zamówień publicznych = jak do wydania jest 70 milionów złotych to skrajną niegospodarnością jest oszczędność 15 milionów złotych. W kolejnym rozdaniu ten sam chińczyk złoży ofertę w konsorcjum z Polską spółką krzak zadeklaruje 70 mln za to samo zadanie i wtedy oferta przejdzie.
@LucynaŁupina - Czy kiedykolwiek i gdzie widziałaś jakieś przekopy. Są to poważne prace, nad którymi należy się głęboko zastanowić - ważne, że w przyszłości należy ciągle odmulać ten rów.
Zrobiłem tak samo. Won z cwaniakami!
To genialne podejście. A po tą firmę założyłaś ? Żeby osiągać godne zyski a zanim ją rozwiniesz do poziomu muszę kogoś zatrudniać to sama sobie jesteś najlepszym pracownikiem. Po co zarabiać 20tys miesięcznie wykonując zamówienia dla swoich klientów skoro można iść na etat za 2,3tys i najniższą krajową. Bo Państwo wszystko daje ? To co daje to drzazgi i drobne kupuje głos na karcie wyborczej i zamyka japy leniom i nierobom. Chcesz nam powiedzieć, że jako były przedsiębiorca się do nich zaliczasz.
Bombami
co za lamusowate podejście jak % więcej podatku zabija twoją firmę to lepiej idź na kasę do marketu nie każdy może być pracodawcą
Jednak pieniądze znaczenie mają bo wykonawca był za drogi
@RobertKoliński - Berobotne lewaki nieudolni w znalezieniu uczciwej pracy też pomagają pożerać te środki publiczne prześcigujac się w pobieraniu nowych zasiłków.
@LucynaŁupina - Bo już raz mieli autostrady budować. Nasze ceny warunki i przepisy sprawiły że uciekli z budowy.