UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hop pisowskienieroby za łopaty i do dzieła, pokażcie wreszcie ten wasz lokalny patriotyzm, > Ja, ten z gorszego sortu już się wykazałem płacąc podatki z których powstała ta fanaberia. Grubarczyk chyba na plecach będzie te okręty wnosił do portu bo do terminu zostało pół roku. Zastanawia jedno - jak z tych 800 milionów mogło się zrobić 5 miliardów???? Ktoś nieźle kasę przytulił.

.,.