Wybrany wątek opinii
Statek pogłębiarka za droga. Pogłębianie za drogie. Przekop za 880 melonów wybudowany kosztem 2 miliardów za drogi nie jest. Logika rodem z Misia Barei. Witamy w ekonomii Państwa PiS omyłkowo nazywaną Polską. ..
Do moderacji
Odpowiedz
51
36
Sam przekop nigdy nie będzie za drogi.
Do moderacji
Odpowiedz
18
27
@LucynaŁupina - Jasne, nawet jak z 20 miliardów będzie kosztował, toż to pomnik prezesa, a tu pieniądze znaczenia nie mają. Ma być i tyle. Gorzej z szarymi Polakami, a Ci będą dymani nadal tylko jeszcze mocniej. Brawo PIS
Do moderacji
Odpowiedz
37
24
@LucynaŁupina - No możemy zacząć program kosmiczny i loty na Marsa. Nigdy nie będzie za drogo sky is the limit!!! Takie pisanie aby pisać. U zbiegu kanału i wód Zalewu Wiślanego kończy się magia przekopu i zaczyna się woda po kolana. Wszystko dla UM za drogie; )
Do moderacji
Odpowiedz
20
9
@LucynaŁupina - Czy kiedykolwiek i gdzie widziałaś jakieś przekopy. Są to poważne prace, nad którymi należy się głęboko zastanowić - ważne, że w przyszłości należy ciągle odmulać ten rów.
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
Jednak pieniądze znaczenie mają bo wykonawca był za drogi
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@LucynaŁupina - Będzie. Koszty utrzymania będą wysokie. Samo pogłębianie to syzyfowa praca, dno zalewu to nagromadzone przez setki lat nanosy.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Tu nie ma kanalu tylko rzeka
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
i dlatego trzeba się było dobrze zastanowić czy ten rowek do czegoś się przyda
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@LucynaŁupina - Przekop proroka smoleńskiego i NAJDROŻSZEGO przywódcy nigdy nie będzie zbyt drogi. Wszak to pomnik miłości wdzięcznego naroda wolskiego do tej pary światowej rangi przywódców. Tylko ślepcy nie dostrzegają potęgi tej pary herosów i tylko ci sami ślepcy nie dostrzegają wiekopomnej roli kaczego doła dla możliwości rozwoju wolszczyzny. A przecież jeszcze pokolenia wnuków budowniczych kaczego doła będą spłacać kredyty zaciągnięte by PME sp. z o. o. mógł wzrastać w siłę i potęgę. By już po pierwszym milenium od zakończenia budowy pojawił się pierwszy zysk z tej epickiej dewastacji pod warunkiem nie uwzględnienia kosztów obsługi kredytu jako kosztu budowy kaczego doła. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat NAJDROŻSZY przywódca ! Czas obudzić się ze snu zwanego rządami Populizmu i Socjotechniki ! Niestety KAC będzie potworny i na dodatek kelner przyniesie rachunek za imprezkę. .. Nikt się nie wywinie od płacenia. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@GłębokaMyśl - To wybitni znawcy, profesorowie robili te obliczenia a oni się znają w przeciwieństwie do oszalałych z nienawiści wyznawców opozycji totalnej.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Przygłup!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0