UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To są inwestycje dla pisiorów i ich rodzin a nie dla Kowalskiego. Przewala sie kasę na prawo i lewo tak jak z CPK po kilkaset tysiecy na miesiąc do kieszeni pisowców. Po to sie to robi i nic poza tym.
To są inwestycje dla pisiorów i ich rodzin a nie dla Kowalskiego. Przewala sie kasę na prawo i lewo tak jak z CPK po kilkaset tysiecy na miesiąc do kieszeni pisowców. Po to sie to robi i nic poza tym.