UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest jak zwykle w Osztynie buduja całe nowe linie tramwajowe nowe wagony a u nas brak kasy na szyny i podkłady tak samo Szczecin co roku bagruje swój kanał do morza długość 67 km wala do 14m a u nas brak kasy na 10 jaki pan taki kram a radni pomału już się od nieróbstwa nie mieszczą w futryny drzwi brawo

Kaczor