A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LucynaŁupina - Aha. Zbuntujmy się wszyscy i przestańmy korzystać z ropy, szejk się opamięta i cena baryłki spadnie. Przestańmy korzystać z prądu to cena KWH spadnie. .. chyba Tobie na głowę już coś spadło ciężkiego i zostawiło ciężki uszczerbek na zdrowiu.
@Taka sytuacja - Robert jak chcesz mnie wyzwać to się nie podpisujesz? Już to ogarnęłam.
U Ciebie widzę wszyscy zdrowi. Pogratulować tylko. :)Te chamstwo jest takie słabe.
@LucynaŁupina - Raczej klasycznie pierdoły wypisujesz. Ateiści też łożą na kościoły ze swoich podatków a nie korzystają. To i oponenci PiS na kąpielisko z przyjemnością się wybiorą skoro to wszystko publiczne. A Rafik taki poważny polityk, taki duży a taki niemądry, że nie powiedzieć głupi. Nie ogarnął jeszcze, że finansuje to Bruksela i środki są jakby zamrożone.
Elbląg szykuje się na przyjęcie 400 uchodźców a tu cisza. Jakby nigdy nic.
Co dla wioski Elbląg - bo miastem był kiedyś. NIC dla ELBLĄGA - wszystko weźmie falsyfikat miasta - Olsztyn.
Wnioski można składać do 28 lutego 2022r. Ciekawe kto będzie decydował o przyznaniu pieniędzy i jakie kryteria będą decydować o tym czy dać czy nie dać?
Stadion na Krakusa dla 10 lekkoatletów zamiast budowa porządnego stadionu dla Olimpii to czysta prowokacja