UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@LucynaŁupina - Aha. Zbuntujmy się wszyscy i przestańmy korzystać z ropy, szejk się opamięta i cena baryłki spadnie. Przestańmy korzystać z prądu to cena KWH spadnie. .. chyba Tobie na głowę już coś spadło ciężkiego i zostawiło ciężki uszczerbek na zdrowiu.


Anuluj