UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@LucynaŁupina - Aha. Zbuntujmy się wszyscy i przestańmy korzystać z ropy, szejk się opamięta i cena baryłki spadnie. Przestańmy korzystać z prądu to cena KWH spadnie. .. chyba Tobie na głowę już coś spadło ciężkiego i zostawiło ciężki uszczerbek na zdrowiu.