A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zapytam inaczej; Co ma DOBREGO Elbląg i jego mieszkańcy (nie wybrańcy, znajomi"królika")z rządów Wróblewskiego i PO w mieście? Proszę wymienić !!!
@Pan M. - tak jak rządy PO moje 10 % i fundusz emerytalny !
@LucynaŁupina - Święte słowa Pani Lucyno. Jak im nie wstyd najpierw opluwać Prawo i Sprawiedliwość a później jak najgorsi hipokryci nie wstydzą się zebrać u nich o fundusze.
Elbląg nic nie dostanie. .. nic każdy w ratuszu już to wie stary prezydent i ten namaszczony na nowego. Oni tam już was dawno skreślili, żal części mieszkańców a reszta sama tak wybrała. .. kolejny plebiscyt nic nie zmieni. Królik już rozdał karty.
No co z PŁ- h, 2upa i kamieni kupa
Remont Kolei Nadzalewowej, odkupienie i wyremontowanie dworca Elbląg Zdrój.
No i bardzo dobrze, że Elbląg nic nie dostanie, bo obecne władze Elbląga nic nie robią w Elblągu
Może radny Rafał Traks powie nam kiedy ruszy budowa biurowca na Wyspie Spichrzów, ktora jest finansowana przez rząd PiS i zapowiadana od kilku lat ?
W sumie takich aktywnych, mlodych, nowocześnie myślących nam potrzeba na stanowiskach prezydenckich Elbląga wspartych przez doświadczonych i obytych z wysokimi stanowiskami w Warszawie, jak Leonard Krasulski. Dzieki takim osobom nasze miasto za półtora roku może naprawdę ruszyć do przodu.