55
14.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zapytam inaczej; Co ma DOBREGO Elbląg i jego mieszkańcy (nie wybrańcy, znajomi"królika")z rządów Wróblewskiego i PO w mieście? Proszę wymienić !!!
(2022.02.14)

info

6  
  5
@Pan M. - tak jak rządy PO moje 10 % i fundusz emerytalny !
(2022.02.14)
Oczywiście robimy wszystko, aby na POroniony POmysł ratuszowej dewastacji b. kąpieliska miejskiego przy ul. Spacerowej elbląski ratusz nawet złotóweczki nie dostał. To raz, dwa - te pieniądze na nie mniej POroniony projekt budowy neostodoły dla burżuazji i prywaciarstwa na Wyspie Spichrzów też nie powinny się znaleźć, z całego szeregu powodów. PO trzecie zaś i najważniejsze, to kto mądry i POwie komu zawdzięczamy pieniądze z Europejskiego Funduszu Odbudowy, którymi obdziela dziś rządzący reżim PiS, a nad którymi łzy iście krokodyle wylewa dziś Donald Tusk (PO)? Kiedy Donald Tusk (PO)przeprosi Lewicę za swoje POtwarcze słowa po głosowaniu w sprawie EFO?:)#TuskuMusisz!
RobertKoliński (2022.02.14)
@LucynaŁupina - Święte słowa Pani Lucyno. Jak im nie wstyd najpierw opluwać Prawo i Sprawiedliwość a później jak najgorsi hipokryci nie wstydzą się zebrać u nich o fundusze.
TeofilSkorupa (2022.02.14)
Kiedyś było inaczej
:-) (2022.02.14)

info

5  
  2
Elbląg nic nie dostanie. .. nic każdy w ratuszu już to wie stary prezydent i ten namaszczony na nowego. Oni tam już was dawno skreślili, żal części mieszkańców a reszta sama tak wybrała. .. kolejny plebiscyt nic nie zmieni. Królik już rozdał karty.
(2022.02.14)

info

0  
  0
No co z PŁ- h, 2upa i kamieni kupa
Szejk Ali (2022.02.14)

info

3  
  0
Remont Kolei Nadzalewowej, odkupienie i wyremontowanie dworca Elbląg Zdrój.
(2022.02.14)

info

3  
  2
No i bardzo dobrze, że Elbląg nic nie dostanie, bo obecne władze Elbląga nic nie robią w Elblągu
(2022.02.14)

info

9  
  3
Może radny Rafał Traks powie nam kiedy ruszy budowa biurowca na Wyspie Spichrzów, ktora jest finansowana przez rząd PiS i zapowiadana od kilku lat ? W sumie takich aktywnych, mlodych, nowocześnie myślących nam potrzeba na stanowiskach prezydenckich Elbląga wspartych przez doświadczonych i obytych z wysokimi stanowiskami w Warszawie, jak Leonard Krasulski. Dzieki takim osobom nasze miasto za półtora roku może naprawdę ruszyć do przodu.
(2022.02.14)

info

2  
  5