UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@LucynaŁupina - Aha. Zbuntujmy się wszyscy i przestańmy korzystać z ropy, szejk się opamięta i cena baryłki spadnie. Przestańmy korzystać z prądu to cena KWH spadnie. .. chyba Tobie na głowę już coś spadło ciężkiego i zostawiło ciężki uszczerbek na zdrowiu.