UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co dla wioski Elbląg - bo miastem był kiedyś. NIC dla ELBLĄGA - wszystko weźmie falsyfikat miasta - Olsztyn.
Co dla wioski Elbląg - bo miastem był kiedyś. NIC dla ELBLĄGA - wszystko weźmie falsyfikat miasta - Olsztyn.