UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze poszerzyć Bema do dwóch pasów w stronę miasta, w miejscu sadzawki zrobić rondo, wyrównać Mierosławskiego i korki znikną. Taką mam koncepcję.


Anuluj