UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze poszerzyć Bema do dwóch pasów w stronę miasta, w miejscu sadzawki zrobić rondo, wyrównać Mierosławskiego i korki znikną. Taką mam koncepcję.
Jeszcze poszerzyć Bema do dwóch pasów w stronę miasta, w miejscu sadzawki zrobić rondo, wyrównać Mierosławskiego i korki znikną. Taką mam koncepcję.