41
09.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Petycja przeciwko tej jednej, społeczno-logistycznie durnowatej inwestycji niewiele POmoże, skoro zaraz obok POdobnie daremny projekt mają robić jacyś stołeczni hochsztaplerzy od koreańskich oligarchów, sprowadzeni nam tu przez yacht-faHÓry z PO. Tu jest potrzebna całościowa zmiana daremnej a szkodniczej POlityki ratusza odnośnie tego m. in. terenu, a to może już zrobić tylko Rada Miejska, skoro pan prezydent wydaje się, iż oszalał. Zaś tow. Koliński, choć zmyślne pacholę, to jednak radnym choćby miejskim, ni nijaką fiszą, pechowem przypadkiem nie jest; W sprawie takiej należy zwrócić się do swoich przedstawicieli polityczno-samorządowych, przypominam, których zafajdanym obowiązkiem jest działać w tej sprawie. A na przyszłość rozsądniej dysponować wyborczym głosem:)#KoniecEryDziadocenu
RobertKoliński (2022.02.09)
@RobertKoliński - Zauważyłem. Ma Pan o wiele ciekawsze propozycje ale nikt ich nie chce słuchać a szkoda bo most bliżej Elbląga dla Nowakowa pieknie by skomunikował osiedle zawada i kolejny dojazd do sódemki. Mi ten Pana pomysł bardzo ale to bardzo sie podobał!!!
(2022.02.09)
@Kolega Dlugiego - Hau Hau Hau. .. .
RobertKotliński (2022.02.09)
@RobertKoliński - Koński Ty mnie dziś zaimponowałeś
(2022.02.09)
Niech epec lepiej przestanie pozbywać się dobrych fachowców którzy mają pojęcie o pracy
Lis (2022.02.09)

info

14  
  1
To normalnie jest sex pozamałżeński
(2022.02.09)

info

5  
  0
@RobertKoliński - Do roboty czerwony bumelancie, a nie spamujesz codziennie po forach!
(2022.02.09)
@RobertKoliński - A jakieś inne pomysły masz geniuszu np na swoje zmarnowane życie może w końcu ktoś coś powie o Twoich sukcesach bo sam to raczej milczysz
(2022.02.09)
@RobertKoliński - A co powiesz na to wieczny malkontencie
Niszczlewactwo (2022.02.09)
szkoda tylko, że tow. koliński vel teofil skorupa niestety, mimo paru dobrych pomysłów (acz z drugiej strony nie trzeba być geniuszem, by stwierdzić gdzie są dobre punkty przedsięwzięcia X lub ocenić(po fakcie)gdzie coś jest spierniczone), ma łeb wypełniony jakimiś śmiesznymi ideologiami i lubi wyzywać innych ludzi, sam będąc tak naprawdę faszystą, z przyklejoną jakąś czerwoną łatką, zwolennikiem wszelkich przymusów, obostrzeń i nie patrzącym zbyt daleko za horyzont, jednocześnie małpując -podobnie jak jego pseudo-lewicowe partie głównych kapitalistów tej planety, którzy właśnie odcinają kupony od PLAN demii obławiając się tak, że śmieszny kryzys banksterski 2008 to przy tym dziecięce zabawy. Kogoś takiego lepiej wystrzegać się w jakichkolwiek wyborach - po prostu psychopaci (obojętnie jakiej opcji mantalno-politycznej)byli, są i będą zawsze niebezpieczni - to się nie zmieniło od tysiącleci.
AresztowanyPrzezZOMO (2022.02.09)

info

4  
  3