A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Zauważyłem. Ma Pan o wiele ciekawsze propozycje ale nikt ich nie chce słuchać a szkoda bo most bliżej Elbląga dla Nowakowa pieknie by skomunikował osiedle zawada i kolejny dojazd do sódemki. Mi ten Pana pomysł bardzo ale to bardzo sie podobał!!!
@Kolega Dlugiego - Hau Hau Hau. .. .
@RobertKoliński - Koński Ty mnie dziś zaimponowałeś
Niech epec lepiej przestanie pozbywać się dobrych fachowców którzy mają pojęcie o pracy
To normalnie jest sex pozamałżeński
@RobertKoliński - Do roboty czerwony bumelancie, a nie spamujesz codziennie po forach!
@RobertKoliński - A jakieś inne pomysły masz geniuszu np na swoje zmarnowane życie może w końcu ktoś coś powie o Twoich sukcesach bo sam to raczej milczysz
szkoda tylko, że tow. koliński vel teofil skorupa niestety, mimo paru dobrych pomysłów (acz z drugiej strony nie trzeba być geniuszem, by stwierdzić gdzie są dobre punkty przedsięwzięcia X lub ocenić(po fakcie)gdzie coś jest spierniczone), ma łeb wypełniony jakimiś śmiesznymi ideologiami i lubi wyzywać innych ludzi, sam będąc tak naprawdę faszystą, z przyklejoną jakąś czerwoną łatką, zwolennikiem wszelkich przymusów, obostrzeń i nie patrzącym zbyt daleko za horyzont, jednocześnie małpując -podobnie jak jego pseudo-lewicowe partie głównych kapitalistów tej planety, którzy właśnie odcinają kupony od PLAN demii obławiając się tak, że śmieszny kryzys banksterski 2008 to przy tym dziecięce zabawy. Kogoś takiego lepiej wystrzegać się w jakichkolwiek wyborach - po prostu psychopaci (obojętnie jakiej opcji mantalno-politycznej)byli, są i będą zawsze niebezpieczni - to się nie zmieniło od tysiącleci.