UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Zauważyłem. Ma Pan o wiele ciekawsze propozycje ale nikt ich nie chce słuchać a szkoda bo most bliżej Elbląga dla Nowakowa pieknie by skomunikował osiedle zawada i kolejny dojazd do sódemki. Mi ten Pana pomysł bardzo ale to bardzo sie podobał!!!


Anuluj