UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Petycja przeciwko tej jednej, społeczno-logistycznie durnowatej inwestycji niewiele POmoże, skoro zaraz obok POdobnie daremny projekt mają robić jacyś stołeczni hochsztaplerzy od koreańskich oligarchów, sprowadzeni nam tu przez yacht-faHÓry z PO. Tu jest potrzebna całościowa zmiana daremnej a szkodniczej POlityki ratusza odnośnie tego m. in. terenu, a to może już zrobić tylko Rada Miejska, skoro pan prezydent wydaje się, iż oszalał. Zaś tow. Koliński, choć zmyślne pacholę, to jednak radnym choćby miejskim, ni nijaką fiszą, pechowem przypadkiem nie jest; W sprawie takiej należy zwrócić się do swoich przedstawicieli polityczno-samorządowych, przypominam, których zafajdanym obowiązkiem jest działać w tej sprawie. A na przyszłość rozsądniej dysponować wyborczym głosem:)#KoniecEryDziadocenu

RobertKoliński