41
09.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czym następnym wybłaganym zasiłkiem?
Niszczlewactwo (2022.02.09)
Całe noce nie śpi i myśli jak tu dorwać się do koryta bo długi rosną wierzyciele nachodzą żyć nie dają ludzie zaczynają sądami straszyć
Niszczlewactwo (2022.02.09)
Słychać wycie? Znakomicie:)[zdj. POnoć pali jak Łupaszka białoruskie wsie:)] #KoniecEryDziadocenu, #jelity, #libki, #szkodniki, #konsumpcja, #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.02.09)
@RobertKoliński - I może ten wyborczy głos oddać na jakiegoś lewackiego nieroba? Najlepiej starego bezdzietnego kawalera bez szans na przyzwoitą emeryturę. Na lewaka który całe życie zajmował się pisaniem bzdurnych komentarzy zamiast zająć się pracą i jak każdy Polak zapracować na swoją emeryturę a nie tylko liczyć na publiczną pojadę
Niszczlewactwo (2022.02.09)
@RobertKoliński - Możesz nie wierzyć ale przyjdzie czas gdy odpowiesz za takie zakrywanie historii Oj przyjdzie czas gdy nie tylko sądy ale i ludzie cię osądzą i zniknie Ci ten glupi uśmieszek lewacki nieudaczniku
Niszczlewactwo (2022.02.09)
@Niszczlewactwo - Aleś tu gupi, Jacku - no weźże się raz zaweźmij i spróbuj dla odmiany pomyśleć; przecież kawaler nie przePiSze majątku na żonę, bezdzietny nie obsadzi POtomstwem POsad w spółkach skarbu państwa etc. Do tego, skoro lewak - to pewnie mądry, a przynajmniej serce ma po właściwej stronie. Z punktu widzenia potencjalnego wyborcy, to taki człowiek byłby KANDYDATEM IDEALNYM!!1 xd #AleGupieTePrawaki;
RobertKoliński (2022.02.09)
@RobertKoliński - Powtarzam po raz któryś niejakiemu Jackowi to Ty możesz buty czyścić a pisanie że jak lewak to pewnie mądry w Twoim przypadku mija się z celem już nie raz dałeś tu popis swojej "w mawianej wszystkim"inteligencji. Oczywiście o jakichkolwiek Twoich sukcesach to nawet nie warto zaczynać pisać bo się napinasz ubliżasz tym bardziej mi miło bo ludzie coraz bardziej wierzą że tych sukcesów jednak brak Ty tylko piszesz piszesz i patrzysz jak ciebie jacyś brunatni u ciebie idą i idą ot cały Twój intelekt lewacki
Niszczlewactwo (2022.02.09)
Jeśli ta farma ma powstać na terenie zalesionym - to niech ten śmieszny Elbląg spier. .. la po prostu z tymi władzami i Radą Bezradną. .. kurka - bierzcie przykład m. in. z Niemców i innych nacji (bo zaczęli z PV-farmami XX lat temu)- tam ELEKTROWNIE SŁONECZNE buduje się na WĘZŁACH AUTOSTRADOWYCH, NASYPACH AUTOSTRADOWYCH, TERENACH POST-INDUSTRIALNYCH - nasypy wzdłuż S7,węzłów (i tak to tereny już spalone rolniczo i taka "ziemia niczyja GDDKIA). .. pomysłów na rozmieszczenie konkretnej mocy PV jest dosyć, wystarczy mieć tylko nieco otwarty umysł (choć trochę, prośba taka; ). .. no chyba, że tu chodzi m. in. o zwrot inwestycji już na samym początku poprzez puszczenie kantem DREWNA z WYCIĘTEGO LASU (!). PS. a rzeczywiście "czerwony"kotliński - to prędzej faszysta niż lewak :P - gdzie masz kaganiec i 4 dawkę?; )))
IT Marian (2022.02.09)
@RobertKoliński - A co tam w tej twojej partyjce "inteligentnych inaczej"ludzie chcą się wieszać jakiś mobbing zastraszanie Adrian szaleje bo poparcie spada czy aby nie przez takich durnowatych członków jak samotni starzy bezdzietni kawalerowie?
Niszczlewactwo (2022.02.09)
@IT Marian - Jakiś ty mądry inaczej. Kazał ci się ktoś szczepić i maskę zakładać???No ba tylko prawacy tacy mądrzy że sami siebie recenzują. .. Tych 200,000 tysiecy rodaków ze szczepionką czy bez PiS do końca życia z Niedzielskim będzie i ma na sumieniu. To że ktoś jest mądrzejszy od Ciebie to nie znaczy że musisz go wyzywać ale chamstwo i buta oraz ignorancja swietnie sie maja w państwie PiS tylko ludzi coraz wiecej w depresji, chorych psychicznie oraz samobójców. .. A leczyć nie ma komu.
(2022.02.09)