UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda tylko, że tow. koliński vel teofil skorupa niestety, mimo paru dobrych pomysłów (acz z drugiej strony nie trzeba być geniuszem, by stwierdzić gdzie są dobre punkty przedsięwzięcia X lub ocenić(po fakcie)gdzie coś jest spierniczone), ma łeb wypełniony jakimiś śmiesznymi ideologiami i lubi wyzywać innych ludzi, sam będąc tak naprawdę faszystą, z przyklejoną jakąś czerwoną łatką, zwolennikiem wszelkich przymusów, obostrzeń i nie patrzącym zbyt daleko za horyzont, jednocześnie małpując -podobnie jak jego pseudo-lewicowe partie głównych kapitalistów tej planety, którzy właśnie odcinają kupony od PLAN demii obławiając się tak, że śmieszny kryzys banksterski 2008 to przy tym dziecięce zabawy. Kogoś takiego lepiej wystrzegać się w jakichkolwiek wyborach - po prostu psychopaci (obojętnie jakiej opcji mantalno-politycznej)byli, są i będą zawsze niebezpieczni - to się nie zmieniło od tysiącleci.
AresztowanyPrzezZOMO