UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, że zginą te straszydła w środku osiedla, czas najwyższy. A ludziom nic nie pasuje, cokolwiek Spółdzielnia postanowi wszystko krytykują. Bloki ocieplone, windy wymienione i jeszcze źle? A co z budynkiem na Kasprzaka 1-6? Będzie takim "rodzynkiem"na osiedlu? Lokatorzy powinni tam płacić podwójnie za ogrzewanie skoro nie chcą termomodernizacji.

Ewa.M.

Anuluj