UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak wiesz wszystkim się wydaje idę na stare bloki czynsze niższe. Kompletna bzdura i działa to zupełnie odwrotnie. Nie masz porównania żadnego a każda Spółdzielnia siebie warta. W składowych czynnikach czynszu łożysz na wszystko z prądem latarni osiedlowych, łataniem dróg wewnętrznych, utrzymywaniem całej administracji od Pani księgowej do Pana Prezesa. W zasobach innej spółdzielni 65mkw. 3 osoby. Osiedle za Politechniką i czynsz 790 PLN, licznik ciepła tylko na głównym wejściu na blok / klatkę. Szczęśliwie można na tym oszczędzić sporo w skali roku (powiedzmy jeden do dwa czynsze gratis)nie tracąc komfortu i ciepła w mieszkaniu. Po prostu skręcasz kaloryfery chyba, że lubisz 25 st w chacie.