UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak wiesz wszystkim się wydaje idę na stare bloki czynsze niższe. Kompletna bzdura i działa to zupełnie odwrotnie. Nie masz porównania żadnego a każda Spółdzielnia siebie warta. W składowych czynnikach czynszu łożysz na wszystko z prądem latarni osiedlowych, łataniem dróg wewnętrznych, utrzymywaniem całej administracji od Pani księgowej do Pana Prezesa. W zasobach innej spółdzielni 65mkw. 3 osoby. Osiedle za Politechniką i czynsz 790 PLN, licznik ciepła tylko na głównym wejściu na blok / klatkę. Szczęśliwie można na tym oszczędzić sporo w skali roku (powiedzmy jeden do dwa czynsze gratis)nie tracąc komfortu i ciepła w mieszkaniu. Po prostu skręcasz kaloryfery chyba, że lubisz 25 st w chacie.