UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam nie powinno się sprzątać, tam mieszkają brudasy, złodzieje i lumpy. Powinno się to odgrodzić wysokim płotem pod napięciem i nie wypuszczać tego syfu do ludzi.

Egoniasty

Anuluj