UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam nie powinno się sprzątać, tam mieszkają brudasy, złodzieje i lumpy. Powinno się to odgrodzić wysokim płotem pod napięciem i nie wypuszczać tego syfu do ludzi.
Egoniasty
Tam nie powinno się sprzątać, tam mieszkają brudasy, złodzieje i lumpy. Powinno się to odgrodzić wysokim płotem pod napięciem i nie wypuszczać tego syfu do ludzi.
Egoniasty