UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gronowo korzysta z bliskości Elbląga w każdym aspekcie - usług, infrastruktury, transportu, zatrudnienia, itd a płaci niższe podatki - taką pijawką to każdy chciałby być. Gdyby nie to "dziadostwo"to Gronowo nawet by nie istniało. Tak więc naturalnie powinien zostać przyłączony dokladnie tak, jak dzieje się to w innych miastach.
laskipaa