A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie powiedziałbym niestety ale dzialania PO w związku z plandemia i to co odwalali ich posłowie na granic No bardzo mocno nadszarpnęło ich wiarygodność. Osobiście jeżeli tylko będzie taka możliwość głosuję na Kołodziejczaka
Aaaaa i jeszcze jedno PIS to nie prawica
Polska 2050 niczym Nowoczesna, Kod, Palikot i inne jednosezonowe bzdury.
moja Dzesika niedługo zacznie rodzić dzieci, plan jest prosty, corocznie ma dziecko, w wieku 20 lat będzie miała 4 dzieci, mieszkanie od komuny, zasiłki i emeryturę na stare lata, bez kredytów i stresu, życie jest proste dla ludzi mądrych, dla głupków są kredyty na 40 lat, nadgodziny, fuchy i podobne wynalazki, z tej ich ciężkiej pracy są podatki dla mojej Dzesiki i moich przyszłych wnuków, mamy niewolników co dla nas pracują,
Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie pandemii i Donalda jako premiera. Można nie lubić PiSu ale gdyby teraz rządziło PO to nie chcę wywoływać wilka z lasu. A te teksty, że inflacja to wina PiS. Wybaczcie ale nie macie pojęcia o podstawach ekonomii. Zawsze mówiło się, że PO popierają ludzie wykształceni ale jak czytam komentarze ludzi nie mających pojęcia o gospodarce, mikro i makro ekonomii. Popyt zagregowany ilu z Was wie co to jest? A krzywa Phillipsa? Śmiejecie się z Teofila i nawet nie wiecie, że jest przeciwnikiem PiS. Tacy inteligenci.
@RobertKoliński - Ten twój komentarz-odpowiedź tylko potwierdził że wszyscy co tu piszą na temat twojej nieudolniści życiowej mają rację. I jesteś jednak chamem i prostackimi bez szacunki do ludzi. Nie potrafisz ustosunkować się do prostego zarzutu. Jedynym twoim orężem jest ubliżanie pomawianie oskarżanie. I nie rób z siebie kozaka tylko dlatego że podpisujesz się pod swoimi wypocinami nie czyni z ciebie bohatera. Masz poprostu parcie do koryta.