UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
moja Dzesika niedługo zacznie rodzić dzieci, plan jest prosty, corocznie ma dziecko, w wieku 20 lat będzie miała 4 dzieci, mieszkanie od komuny, zasiłki i emeryturę na stare lata, bez kredytów i stresu, życie jest proste dla ludzi mądrych, dla głupków są kredyty na 40 lat, nadgodziny, fuchy i podobne wynalazki, z tej ich ciężkiej pracy są podatki dla mojej Dzesiki i moich przyszłych wnuków, mamy niewolników co dla nas pracują,
konkubentr