A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
-spoko, część ludzi chyba wie, że tow. koliński i teofil skorupa to taka "dwójca prawie-święta"; )(w pewnych kulturach ludzie "z problemami"uznawani byli za świętych; ). .. a co do ekonomii - pełna zgoda, tylko zarówno POPiS jak i inne śmieszne pseudo-prawicowe partie, z pseudo-lewicą na czele, w > 90% składają się z karierowiczów bez wykształcenia, i bez DOŚWIADCZENIA. .. .tam nie ma przecież zdolnych inżynierów, wynalazców, ekonomistów, którzy udowodnili, że są w stanie DOBRZE zarządzać ludźmi, czy prowadzić konkretną działalność z dużymi zespołami ludzi itd. .. "warzywniaka nie dałbym popilnować przez godzinę"statystycznemu politykowi. .. tymczasem mają odpowiednie "kompetencje"by "zarządzać"(służyć?)40 mln narodowi; )- to jest k. .. żart; )
Koliński - KSU, Blade Loki i Dezerter śpiewały o czymś zupełnie przeciwnym, niż ty, i "twoja"lewo-korporacyjna partia wyznaje - czyli m. in. o tzw. WOLNOŚCI. Nie ośmieszaj się, sanitarny faszysto i korporacyjna powtarzaczko treści z Twittera Billa G. .. :P
Masakra. .. Socjalizm nas wykończy. .. Już tyle milionów jest uzależnionych od socjalu że nic z tego kraju nie zostanie. Tragedia
Udają, że działają. Propaganda, już się szykuja do wyborów. Ile jeszcze nsobiecuja, by utrzymać się na wysoko płatnych stołkach.
Pis idzie w zaparte, PO PSL moze im jedynie napukać, zresztą nie mają nic do zaoferowania oprocz paplaniny i braku chęci walki, dlatego dopuscili pis do rządów, widać po Elblągu ich ruchy
Taaa Elbląg przystąpi, he he, jak tu ośmiorniczka korupcjogenna od lat. ..
Tylko żeby nie było możliwości wykupu za parę tysięcy i sprzedaży, bo będzie powtórka z zbk, gdzie domy niszczeją. Bez dziedziczenia