38
21.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
-spoko, część ludzi chyba wie, że tow. koliński i teofil skorupa to taka "dwójca prawie-święta"; )(w pewnych kulturach ludzie "z problemami"uznawani byli za świętych; ). .. a co do ekonomii - pełna zgoda, tylko zarówno POPiS jak i inne śmieszne pseudo-prawicowe partie, z pseudo-lewicą na czele, w > 90% składają się z karierowiczów bez wykształcenia, i bez DOŚWIADCZENIA. .. .tam nie ma przecież zdolnych inżynierów, wynalazców, ekonomistów, którzy udowodnili, że są w stanie DOBRZE zarządzać ludźmi, czy prowadzić konkretną działalność z dużymi zespołami ludzi itd. .. "warzywniaka nie dałbym popilnować przez godzinę"statystycznemu politykowi. .. tymczasem mają odpowiednie "kompetencje"by "zarządzać"(służyć?)40 mln narodowi; )- to jest k. .. żart; )
Wiedźmin (2022.01.21)
Koliński - KSU, Blade Loki i Dezerter śpiewały o czymś zupełnie przeciwnym, niż ty, i "twoja"lewo-korporacyjna partia wyznaje - czyli m. in. o tzw. WOLNOŚCI. Nie ośmieszaj się, sanitarny faszysto i korporacyjna powtarzaczko treści z Twittera Billa G. .. :P
Punk'sNotDead (2022.01.21)

info

3  
  2
Masakra. .. Socjalizm nas wykończy. .. Już tyle milionów jest uzależnionych od socjalu że nic z tego kraju nie zostanie. Tragedia
Socjal (2022.01.21)

info

6  
  4
Udają, że działają. Propaganda, już się szykuja do wyborów. Ile jeszcze nsobiecuja, by utrzymać się na wysoko płatnych stołkach.
(2022.01.21)

info

2  
  2
@Wiedźmin - I znowu malkontenckie marudzenie antyszczepionkowego "antysystemowca", który poza powielaniem pro-epidemicznej prop-agitki, to nic pożytecznego dla społeczeństwa nigdy nie zrobił - no ileż można tak konfo-przynudzać, zaprawdę?; #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.01.21)
Pis idzie w zaparte, PO PSL moze im jedynie napukać, zresztą nie mają nic do zaoferowania oprocz paplaniny i braku chęci walki, dlatego dopuscili pis do rządów, widać po Elblągu ich ruchy
(2022.01.21)

info

7  
  2
Taaa Elbląg przystąpi, he he, jak tu ośmiorniczka korupcjogenna od lat. ..
(2022.01.24)

info

0  
  0
Tylko żeby nie było możliwości wykupu za parę tysięcy i sprzedaży, bo będzie powtórka z zbk, gdzie domy niszczeją. Bez dziedziczenia
(2022.01.26)

info

0  
  0