UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Ten twój komentarz-odpowiedź tylko potwierdził że wszyscy co tu piszą na temat twojej nieudolniści życiowej mają rację. I jesteś jednak chamem i prostackimi bez szacunki do ludzi. Nie potrafisz ustosunkować się do prostego zarzutu. Jedynym twoim orężem jest ubliżanie pomawianie oskarżanie. I nie rób z siebie kozaka tylko dlatego że podpisujesz się pod swoimi wypocinami nie czyni z ciebie bohatera. Masz poprostu parcie do koryta.
Niszczlewactwo