UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie pandemii i Donalda jako premiera. Można nie lubić PiSu ale gdyby teraz rządziło PO to nie chcę wywoływać wilka z lasu. A te teksty, że inflacja to wina PiS. Wybaczcie ale nie macie pojęcia o podstawach ekonomii. Zawsze mówiło się, że PO popierają ludzie wykształceni ale jak czytam komentarze ludzi nie mających pojęcia o gospodarce, mikro i makro ekonomii. Popyt zagregowany ilu z Was wie co to jest? A krzywa Phillipsa? Śmiejecie się z Teofila i nawet nie wiecie, że jest przeciwnikiem PiS. Tacy inteligenci.