A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
SIM, czy to kolejne suto wynagradzane etaty dla znajomych królika ?
@RobertKoliński - Bob, widzimy, że się starasz. .. na wiosnę wybory, więc skontaktuj się z komitetem wojewódzkim partii. ..
@RobertKoliński - Najwięcej, to chyba ty "ujadasz". W sumie tylko to ci zostaje.
ooo pan bez maseczki mandacik poproszę dla przykładu bo przecież przykład ma iść z góry
@RobertKoliński - A ty masz takie pojęcie o świecie w sumie o wszystkim a sam nic w życiu nie osiągnąłeś więc jak to jest? Albo tylko jesteś na monitorze "fachowcem"albo zasranym leniem. Bo taki wykształcony a pracuje ngosie na jakieś umowie zlecenie?
Robert Koliński to taki Teofil i Lucyna. Patrząc na sondaże Lewica tonie i PiS tonie. Mi się to podoba. Koalicja PO i Polska2050 to sluszna przyszłość dla Polski. Dwa bloki wyborcze i prawicy z lewicą już nie ma. Tak na dopomóż Bóg.
hehe, koliński vel teofil skorupa. .. kiedy w końcu pójdziesz do psychologa? - wyznawanie ideologii nazistowsko-komunistycznej nigdy na dobre nikomu nie wyszło. .. no jedynie poza wąską grupką ludzi, jak josif s. , adolf h. itd. .. poza tym. .. nie ma jak to wysłuchać rady kogoś, kto nie ma bladego pojęcia w danym temacie; )- od jak dawna siedzisz w budownictwie? albo może do "Rady Medycznej przy Pinokio"cię wezmą?; )- ze swoimi antynaukowymi, idi0tycznymi, bezmyślnymi i faszystowskimi poglądami sanitarnymi byś tam świetnie pasował?; )))))
pzpr =pis
@RobertKoliński - A potrafisz odpowiedzieć na zarzuty o nieudolności życiowej swojej? Tak poprostu grzecznie logicznie bez wulgaryzmów napisać co jak czy jednak to prawda co inni piszą o Tobie że jesteś skończony