Wybrany wątek opinii

Ależ daremne są te komentarze regularnych malkontentów bez rozumu i pojęcia o świecie, którzy nie dostrzegą świetnego i pro-społecznego rozwiązania problemów na rynku mieszkaniowym w Polsce, nawet gdyby to obok przechodziło i ich w zadek kopło; Rząd zaproponował w tym programie dobry pomysł państwowego finansowania rozwoju budownictwa tanich mieszkań na wynajem, i choć parę rzeczy można w nim jeszcze usprawnić, to jednak jest to milowy krok w stosunku do czasów neoliberalnej nieprawości i oligarchicznego wyzysku, który zaowocował tylko horrendalnymi cenami na rynku nieruchomości i niemoralnym nabijaniem sobie bez opamiętania kabzy na koszt przyszłych lokatorów przez patodeweloperską klasę próżniaczą. Dobry pomysł, będą z tego dobre owoce:)[Pewnie dlatego libki tak ujadają, bo i co innego im zostało?:)] #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.01.21)
@RobertKoliński - Bob, widzimy, że się starasz. .. na wiosnę wybory, więc skontaktuj się z komitetem wojewódzkim partii. ..
SiP CK (2022.01.21)
@RobertKoliński - Najwięcej, to chyba ty "ujadasz". W sumie tylko to ci zostaje.
(2022.01.21)
@RobertKoliński - A ty masz takie pojęcie o świecie w sumie o wszystkim a sam nic w życiu nie osiągnąłeś więc jak to jest? Albo tylko jesteś na monitorze "fachowcem"albo zasranym leniem. Bo taki wykształcony a pracuje ngosie na jakieś umowie zlecenie?
(2022.01.21)
Małczaj, sobaka biez uma;
RobertKoliński (2022.01.21)
@RobertKoliński - A potrafisz odpowiedzieć na zarzuty o nieudolności życiowej swojej? Tak poprostu grzecznie logicznie bez wulgaryzmów napisać co jak czy jednak to prawda co inni piszą o Tobie że jesteś skończony
(2022.01.21)
Frajerskie ujadanie bez twarzy i honoru nie jest żadnym zarzutem, nienawistna patologio, która skończy w piekle - psy szczekają, karawana jedzie dalej, słyszałeś?;
RobertKoliński (2022.01.21)
@RobertKoliński - Ten twój komentarz-odpowiedź tylko potwierdził że wszyscy co tu piszą na temat twojej nieudolniści życiowej mają rację. I jesteś jednak chamem i prostackimi bez szacunki do ludzi. Nie potrafisz ustosunkować się do prostego zarzutu. Jedynym twoim orężem jest ubliżanie pomawianie oskarżanie. I nie rób z siebie kozaka tylko dlatego że podpisujesz się pod swoimi wypocinami nie czyni z ciebie bohatera. Masz poprostu parcie do koryta.
Niszczlewactwo (2022.01.21)
Powrót do komentarzy