UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okoniowaty - Tak okoniowaty. Masz rację co do tej współpracy. Tylko to nie my zaczęliśmy tą wojenkę i machanie szablami. Gaz kiedy chcą to zamkną, straszą, pomimo umowy przez cieśninę pilawską puszczą albo nie i mają pretensję o przekop. Chcą to sobie budują NordStr i nic nam do tego ale jak my sprowadzamy gaz to wielkie halo. Chcemy budować atomówkę to nie zgadzają się ale pewnie jakbyśmy wzięli od nich reaktor to jeszcze by nas w tyłek pocałowali bo wiadomo so się z tym wiąże. No, chyba raz się z nami chcieli podobno dogadać; w sprawie podziału Ukrainy ale podejrzewam że to fejka rozpuszczono. Chcą mieć całkowity wpływ na to co dzieje się w krajach ościennych. No a na takie coś chyba nikt normalny zgody nie da.

Teżpodpis