A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Podpis38 - nie wiem o czym my tu dyskutujemy takiego sąsiada już masz i co gorsza jest on ugadany ze służbami i co mu zrobisz ?
Kilka dni temu w Discovery był film Anglia z lotu ptaka > Anglia posiada sieć komunikacyjną wodną jedną z większych na świecie. Obecnie te kanały, rzeki i jeziora z nimi połączone są jedynie atrakcją turystyczną. Transport wodny był ekonomiczny do momentu wykorzystania do tego linii kolejowych i sieci dróg. Zbyt mała ładowność jednostek i przepustowość szlaków, a przede wszystkim szybkość transportu do miejsca docelowego spowodował że Anglia zrezygnowała prawie całkowicie z tego transportu. Chińczycy też wolą wysyłać transporty koleją(tam gdzie się da)niż drogą morską. Biznes jest biznes - każdy liczy koszty.
@Teżpodpis-"""to nie my zaczęliśmy tą wojenkę i machanie szablami""", tylko kto, tylko w naszej armii szabelka jest na wyposażeniu -to tak z przekąsem. Ale powiedz uczciwe kto na kogo pierwszy wypiął dolne wary??
@RobertKoliński - Psychol
A huk z Kaliningradem, czyj to artykuł Jurka motorówki wielbiciela ruskich
Podpis 38- swieta racja, ,! Masz u mnie wodke. Jak najdalej od Sowietow I Prusakow. Ze wszystkimi innymi tylko nie z nimi. Czy 350 lat nie starczylo?A w ogole, co za pismak to pisal?, Garbusiarz cyklista.
@Foto - A ty masz popękane i brudne pięty.
jeszcze troche a przekop bedzie gotowy i co a daleJ jaK obecnie tor wodny do ELBLĄGA MA GŁEBOKOSC 1,5 METRA CZLI DO ŁODZI RYBACKICH /RYBY Z ZALEWU MASOWOI BAZAMI WYŁOWILIE Rosjanie A MY MAMY ZA TO DUZE TRZYCINOWISKA, A CO Z ZAWRACANIEM STATKÓW A PORT TO PARKING TIRÓW I JEDEN SAMOCHODOWY DZWIG kto ma wybudowac tor wodny kto bedzie płacił za jego pogłebianie jaka w tym wszystkim ma zadanie ten port TO JEST DUZO PYTAN CZEKAJACYCH NA ODPOWIEDZ