UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Podpis38 - i jeszcze, żebyś mnie źle nie zrozumiał doskonale zdaję sobie sprawę, że jesteśmy "dymani"z prawa i z lewa tyle, że wojna nie jest żadnym rozwiązaniem. Cofnęłaby nas w rozwoju do stanu z lat pięćdziesiątych no chyba, że komuś na tym zależy

Abnegat

Anuluj