UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w związku z największym ubogaceniem Polaków w historii Polski wydaje się wręcz żałosnym ten pomysł z basenikami, Polaków stać na wyjazdy zagraniczne do Meksyku, Dubaju, kto niby miałby chodzić i kąpać się w tych klaustrofobicznych sadzaweczkach

Fhji

Anuluj