UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w związku z największym ubogaceniem Polaków w historii Polski wydaje się wręcz żałosnym ten pomysł z basenikami, Polaków stać na wyjazdy zagraniczne do Meksyku, Dubaju, kto niby miałby chodzić i kąpać się w tych klaustrofobicznych sadzaweczkach
Fhji