UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w związku z największym ubogaceniem Polaków w historii Polski wydaje się wręcz żałosnym ten pomysł z basenikami, Polaków stać na wyjazdy zagraniczne do Meksyku, Dubaju, kto niby miałby chodzić i kąpać się w tych klaustrofobicznych sadzaweczkach

Fhji