UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Projekt przedstawiony przez elbląski ratusz pod wodzą prezydenta Wróblewskiego Witolda (b. PSL, KW WWW), jest niczym innym, jak wyborczym bublem przygotowanym na szybko a na tzw. odwal, a to z tej oczywistej przyczyny, że wielkimi krokami zbliżają się wybory i czymś trzeba będzie marudnemu suwerenowi roszczeniowe buzie zapchać, skoro innych sukcesów tej ekipy kompletnie brak. Liczny i wciąż rosnący zbiór, stanowi natomiast komplet POrażek tej nieudolnej, działającej wyłącznie w interesie bogatych liberałów i lokalnej oligarchii ekipy. Najkrócej: 1.Połączono - nieudolnie - najlepszą z dotychczasowych, publiczną koncepcję uczynienia z b. basenu tzw. eko-jeziorka miejskiego (dziękujemy Obywatelki i tow. Koliński!:), z nieudolną koncepcją ratusza zrobienia tam mini-brodzików dla kameralnych liberałów. 2.Ktoś ewidentnie POszedł PO rozum do głowy w ratuszu (choć się bardzo nie nachodził)i przyznano w projekcie pośrednio rację tow. Kolińskiemu, który od razu mówił, że zbiornik retencyjny ma być przy Spacerowej a nie w lesie, niestety szatkując przy tym bez sensu a POtrzeby teren niecki basenu, żeby i oligarchii, i patodeweloperce zrobić dobrze (Dramat na Dolince, dramat na "wojskowym"). (. .. )[1/2]

RobertKoliński