UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Plywanie w śmierdzącej wodzie na łódkach, kajakach i pontonach. .. Nigdy nie oddam głosu już na Pana Wróblewskiego. Tylko miasta żal.
Plywanie w śmierdzącej wodzie na łódkach, kajakach i pontonach. .. Nigdy nie oddam głosu już na Pana Wróblewskiego. Tylko miasta żal.