UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Plywanie w śmierdzącej wodzie na łódkach, kajakach i pontonach. .. Nigdy nie oddam głosu już na Pana Wróblewskiego. Tylko miasta żal.


Anuluj