UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba śnię. Ktoś, coś, może, mam nadzieję. Nie chce konsultować??? Miasto prywatne z Elbląga zrobił. To pracownik samorządowy, czy monarcha absolutny. Przecież to parodia.
Chyba śnię. Ktoś, coś, może, mam nadzieję. Nie chce konsultować??? Miasto prywatne z Elbląga zrobił. To pracownik samorządowy, czy monarcha absolutny. Przecież to parodia.