UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba śnię. Ktoś, coś, może, mam nadzieję. Nie chce konsultować??? Miasto prywatne z Elbląga zrobił. To pracownik samorządowy, czy monarcha absolutny. Przecież to parodia.


Anuluj