UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Paweł.. - A Ty wróżka Temida czy detektyw bez licencji. Twój wysublimowany zmysł szpiegowski nie zwodzi Cię czasem na manowce?


Anuluj