A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super! Budować!
To przy tych 3 brodzikach na 100 tysięczne miasto ilu ludzi może zażywać kąpieli ? Może zapisy, kartki, talony ? Kolejki do basenu ! Nowy SZWINDEL !?
Dziwne, na wszystko nie ma kasy a tu nagle szybciutko mamy to co powyzej w artykule. Nie mam zaufania do tutejszej władzy i zastanawiam sie gdzie jest haczyk ?
Wybory coraz bliżej. Już w 2023
LucynaŁupina = Teofil Skorupa = Robert Kolinsky
będą napełniane wodą z sedesów mieszkańców. Dojedziesz bezpośrednio pod sam zbiornik i będziesz miał gdzie zaparkować swojego NISSANA w cenie 10 złotych za godzinę.
wydadzą kupę kasy na taki bubel (bo inaczej takiego czegoś nie można nazwać)a jest tyle innych ważnych rzeczy. Oczywiście mówiłbym inaczej, gdybym był przekonany że takie "aquapark"przyciągnie ludzi i większość wyjdzie dumna że ma takie coś w mieście, a tak to wyjdzie jak z placami zabaw "jest bo jest, nie ważne że dziecko się znudzi po 5 minutach". Lepszy rezultat był by jak by zrobili basen o głębokości 1,2m, duży i przestronny, w koło multum piasku to leżenia, jakieś budki z jedzeniem i piciem.
Mam nadzieje ze bedzie platny wstep. Moze nikt tego nie zniczy i bezdomi nie beda sie tam kapac
"dodał prezydent, który nie zamierza konsultować swoich pomysłów na urządzenie kompleksu. "- doskonale wie że ludzie by go zjedli, wyśmiali za takie coś.