132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super! Budować!
(2022.01.19)

info

14  
  16
To przy tych 3 brodzikach na 100 tysięczne miasto ilu ludzi może zażywać kąpieli ? Może zapisy, kartki, talony ? Kolejki do basenu ! Nowy SZWINDEL !?
eryk-elblag (2022.01.19)
Dziwne, na wszystko nie ma kasy a tu nagle szybciutko mamy to co powyzej w artykule. Nie mam zaufania do tutejszej władzy i zastanawiam sie gdzie jest haczyk ?
(2022.01.19)
Poczekejcie chwilę na dłuższy komentarz, dobrzy ludzie, bo chwilowo oczy mje wypadły i muszę POszukać. .. Darmozjady i szkodniki.
RobertKoliński (2022.01.19)
Wybory coraz bliżej. Już w 2023
(2022.01.19)
LucynaŁupina = Teofil Skorupa = Robert Kolinsky
Paweł.. (2022.01.19)
będą napełniane wodą z sedesów mieszkańców. Dojedziesz bezpośrednio pod sam zbiornik i będziesz miał gdzie zaparkować swojego NISSANA w cenie 10 złotych za godzinę.
alkazetzer (2022.01.19)

info

7  
  4
wydadzą kupę kasy na taki bubel (bo inaczej takiego czegoś nie można nazwać)a jest tyle innych ważnych rzeczy. Oczywiście mówiłbym inaczej, gdybym był przekonany że takie "aquapark"przyciągnie ludzi i większość wyjdzie dumna że ma takie coś w mieście, a tak to wyjdzie jak z placami zabaw "jest bo jest, nie ważne że dziecko się znudzi po 5 minutach". Lepszy rezultat był by jak by zrobili basen o głębokości 1,2m, duży i przestronny, w koło multum piasku to leżenia, jakieś budki z jedzeniem i piciem.
przerazonybylejakością (2022.01.19)

info

14  
  2
Mam nadzieje ze bedzie platny wstep. Moze nikt tego nie zniczy i bezdomi nie beda sie tam kapac
Adam Ble Ble (2022.01.19)

info

6  
  3
"dodał prezydent, który nie zamierza konsultować swoich pomysłów na urządzenie kompleksu. "- doskonale wie że ludzie by go zjedli, wyśmiali za takie coś.
przerazonybylejakością (2022.01.19)

info

15  
  5