26
05.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Paribas - I dobrze. Bo jak coś jest wspólne, to jest niczyje i nikt o to nie dba. A jak jest konkretny właściciel, to chociaż pilnuje porządku. I jeszcze do kasy miejskiej podatek odprowadza.
mm263 (2022.01.06)
Teofil skorupa
(2022.01.07)
Jakąś bazylijkę by wybudowsli bo nie ma się gdzie modlić.
(2022.01.07)

info

1  
  0
@Upadły Harley - Floryński, skończ pitolić głupoty
Ploterek (2022.01.08)
Pracuje w handlu od 25 lat i znając elbląskiego klienta nie postawiłbym w tym mieście nawet kiosku, większość za złotówkę przejdzie całe miasto, a i tak zrobią zakupy w ukochanej biedronce.
(2022.01.09)
Potwierdzam. Moja teściowa miała sklep z chemią, wtedy w Elblągu biedronek było bardzo mało, kilka, no i była Hypernova. To jej klienci, z okolic Grunwaldzkiej, GRUNWALDZKIEJ! jechali do Ogrodów bo był w promocji proszek tańszy o 2-3 zł! Tłuc się całe miasto po proszek w worku, potem z nim wracać i nieść 3-4 kg, żeby na końcu zajść do teściowej sklepu i pochwalić się zakupem tańszym o 2-3 zł. Ludzie to ......
Ploterek (2022.01.09)