UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracuje w handlu od 25 lat i znając elbląskiego klienta nie postawiłbym w tym mieście nawet kiosku, większość za złotówkę przejdzie całe miasto, a i tak zrobią zakupy w ukochanej biedronce.
Pracuje w handlu od 25 lat i znając elbląskiego klienta nie postawiłbym w tym mieście nawet kiosku, większość za złotówkę przejdzie całe miasto, a i tak zrobią zakupy w ukochanej biedronce.