UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pracuje w handlu od 25 lat i znając elbląskiego klienta nie postawiłbym w tym mieście nawet kiosku, większość za złotówkę przejdzie całe miasto, a i tak zrobią zakupy w ukochanej biedronce.


Anuluj